Фильтр товаров

Показано 1–30 із 72

1 2 3

Косметика UNA

Еко-бренд UNA (Rolland, Італія) об’єднує під своїм початком професійну косметику для догляду за волоссям, їх очищення, відновлення та стайлінгу.
Це професійне італійський бренд, доступний також і для домашнього використання.
Косметика UNA, завдяки своєму натуральному складу, бездоганній якості та гарантованого результату, давно полюбилася навіть найвибагливішим користувачам, включаючи перукарів і стилістів!
Всі кошти UNA виробляються з використанням виключно гіпоалергенного і ретельно перевіреного в лабораторіях натуральної рослинної сировини.
В основу всіх продуктів бренду покладено не має аналогів UNA-біокомплекс, збагачений рослинними екстрактами, протеїнами, вітамінами і пантенолом.
Також, в складі засобів для догляду за волоссям UNA містяться ефірні масла, природні мінерали, фруктові есенції і трав’яні екстракти для підтримки природної краси і здоров’я вашого волосся!
В асортименті бренду UNA представлені продукти для догляду за всіма типами волосся – нормальними, сухим і ламким, пофарбованими і пошкодженими, кучерявими і кучерявим, включаючи кошти для чутливої ​​шкіри голови. І ви неодмінно підберете собі те саме ідеальний засіб з бажаним ефектом: будь то засіб для щоденного очищення, інтенсивного відновлення, харчування і зволоження волосся, або засіб для природного блиску і стайлінгу!
Шампуні, маски і кондиціонери для будь-якого типу волосся, спеціальні відновлюють комплекси, зволожуючі живильні і антісеборейні кошти, кошти для миттєвого блиску волосся, укладання і фіксації зачіски будь-якої складності.
UNA – це екологічно чисті і натуральні продукти, що дозволяють досягти максимальних результатів і встановлених цілей заради краси вашого волосся.